Nasza działalność stanowi połączenie fachowej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, które sprawiają, że realizacja zamówionych przez Klienta usług przebiega sprawnie, szybko oraz zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Działające na Śląsku przedsiębiorstwo Drillpol, to ceniona na rynku firma, której specjalnością jest wiercenie studni głębinowych i chłonnych, a także otworów pod pompy ciepła, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa i wymagania konstruktora. W rezultacie, oddajemy w Państwa ręce systemy pozwalające na poprawienie funkcjonalności obiektów użyteczności publicznej, domów mieszkalnych, basenów i boisk sportowych, a także zakładów działających w różnych obszarach przemysłu i innych miejsc. Każda studnia głębinowa jest wykonywana z dbałością o detale, dlatego świetnie sprawdza się w trakcie użytkowania, podczas codziennej eksploatacji. Co więcej, posiadany przez nas nowoczesny sprzęt i specjalistyczne urządzenia, pozwalają często na realizację zadania w ciągu jednego dnia.

NA TLE INNYCH FIRM WYRÓŻNIA NAS:

1Profesjonalizm
Doświadczenie w branży oraz umiejętności naszych wykwalifikowanych pracowników wpływają na najwyższą jakość świadczonych usług.
Zobacz ofertę
Precyzja
Aby efekt końcowy był satysfakcjonujący, do wiercenia studni używamy specjalistycznych urządzeń, zapewniających dokładność w działaniu.
Zobacz maszyny
Pewność
Nie boimy się piasków, żwiru, skał, ani iłów – wszelkie zlecenia wykonujemy pewnie oraz szybko!
Zobacz referencje

GRUNT TO ZAUFANIE

 Liczy się dla nas satysfakcja i zadowolenie Klientów, dlatego swoją propozycję dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Priorytetem dla naszych specjalistów jest przede wszystkim rzetelne, fachowe wykonywanie zleceń.

Działamy sprawnie, szybko i niezawodnie – jesteśmy w stanie wykonać studnie głębinowe w jeden dzień!