1. Kontakt telefoniczny lub mailowy
Zadzwoń lub napisz do nas i podaj podstawowe informacje, tj. dokładny adres, jakie jest zapotrzebowanie na wodę, oczekiwany termin realizacji oraz numer telefonu. Na podstawie map i bazy naszych odwiertów określimy warunki, głębokość i przybliżone koszty inwestycji.</p>
2. Wizja lokalna
Spotkanie w celu ustalenia dogodnego miejsca wiercenia studni oraz terminu realizacji zlecenia
3. Wykonanie odwiertu studni
Studnie głębinową zawsze rozpoczynamy od szczelnego osadzenia rury osłonowej, co skutkuje bezproblemowym ujęciem wody bez bakterii. Ilość metrów rur osłonowych jest różna w zależności od profilu geologicznego, miejsca odwiertu i waha się od 6 do 12 metrów. W niektórych miejscowościach stosuje się 3m rury osłonowej, a w innych nawet 50 m. Jako nieliczni posiadamy system osadzania rur osłonowych Symmetrix o różnych średnicach, co wyklucza stosowanie wielu kolumn rur stalowych. System Symmetrix to wiercenie z równoczesnym ciągnięciem rur osłonowym, rura bezpośrednio ciągnięta jest za narzędziem wiercącym. – Wykorzystując dolny młotek dowiercamy się do warstwy wodonośnej, aż do uzyskania wystarczającej wydajności studni głębinowej.
4. Montaż kolumny filtrowej
Zabudowanie odwiertu kolumną rur studziennych (pełnych i filtracyjnych) PCV z atestem. Używamy tylko sprawdzonych rur studziennych niemieckiej firmy STUWA lub Polbud Łódź.
5. Żwirowanie i uszczelnienie otworu
Przestrzeń pierścieniową pomiędzy filtrami, a ścianą odwiertu wypełniamy żwirem filtracyjnym, nad którym będzie wykonany pierścień uszczelniający.
6. Pompowanie oczyszczające i pomiarowe
Po wykonaniu powyższych czynności następuje pompowanie oczyszczające do momentu uzyskania czystej wody, co pozwala nam na określenie wydajności studni oraz głębokości lustra wody statycznego i dynamicznego.
7. Dobór pompy głębinowej
Dobór pompy dokonuje się po ustaleniu lustra dynamicznego, wydajności studni oraz zapotrzebowania klienta na wodę
8. Podłączenie studni do domu.
Na życzenie klienta nasza firma oferuje usługi kompleksowe. Posiadamy w sprzedaży pompy renomowanej firmy Stairs Pumps. Dla naszych klientów oferujemy pompy oraz serwis po specjalnych niskich cenach.

Budowa studni głębinowej – DrillPol Śląsk

W ramach realizacji zapewniamy:
Projekt prac geologicznych.
Uzyskanie pozwolenia wodno-prawnego.
Pełną dokumentację powykonawczą projektu.
Doradztwo uprawnionych geologów.
Badanie wody w autoryzowanym laboratorium
Gwarancje na wykonanie usługi
Fachowy serwis