Intensywna, codzienna eksploatacja, a także wyładowania atmosferyczne, to czynniki, które negatywnie wpływają na kondycję i prawidłowe funkcjonowanie wielu urządzeń.

Studnie głębinowe również bywają narażone na awarie, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej. Firma Drillpol, mająca swoją siedzibę na Śląsku, proponuje nie tylko profesjonalne wiercenie studni głębinowych. Kompleksowo zajmiemy się też każdą uszkodzoną instalacją, fachowo analizując i diagnozując wszystkie problemy, bazując na informacjach z przyrządów pomiarowych. Wśród licznych i nowoczesnych narzędzi oraz sprzętu, na wyposażeniu naszego warsztatu znajdują się efektywne oraz wydajne wyciągarki, które sprawnie wydobędą na powierzchnię przewód oraz agregat. 

 

Studnie przemysłowe to ważna gałęź naszej firmy. Dysponujemy mobilnym dźwiem hydraulicznym unoszącym praktycznie każdą pompę z rurociągiem tłocznym. Zasięg dzwigu to 12m przy tonowym udźwigu. Szereg przystawek i wciągarka linowa ze 120 metrami liny pozwala na szybki serwis pomp, oraz studni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się ze specjalistami na wizytę.