Intensywna, codzienna eksploatacja, a także wyładowania atmosferyczne, to czynniki, które negatywnie wpływają na kondycję i prawidłowe funkcjonowanie wielu urządzeń.

Kompleksowy serwis pomp głębinowych

Studnie głębinowe również bywają narażone na awarie, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej. Firma Drillpol, mająca swoją siedzibę na Śląsku, proponuje nie tylko profesjonalne wiercenie studni głębinowych. Kompleksowo zajmiemy się też każdą uszkodzoną instalacją, fachowo analizując i diagnozując wszystkie problemy, bazując na informacjach z przyrządów pomiarowych. Wśród licznych i nowoczesnych narzędzi oraz sprzętu, na wyposażeniu naszego warsztatu znajdują się efektywne oraz wydajne wyciągarki, które sprawnie wydobędą na powierzchnię przewód oraz agregat. 

serwis pomp głębinowych - wyciągarka

Studnie przemysłowe to ważna gałęź naszej firmy. Dysponujemy mobilnym dźwigiem hydraulicznym unoszącym praktycznie każdą pompę z rurociągiem tłocznym. Zasięg dźwigu to 12m przy tonowym udźwigu. Szereg przystawek i wciągarka linowa ze 120 metrami liny pozwala na szybki serwis pomp, oraz studni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się ze specjalistami na wizytę.

Serwis studni głębinowej na filmie