Dysponujemy kombajnem wiertniczym ReichDrill T-650W o ogromnych możliwościach. Jest to jedna z najlepszych i najmocniejszych maszyn na świecie. Zaawansowany napęd hydrauliczny, ogromna siła, żerdzie wiertnicze o długości 6,1m oraz śrubowa sprężarka powietrza 24m3/m 24bar pozwalają na szybkie i dokładne działania.
T-650-Wreichdrill

Dla zabezpieczenia się przy wykonywaniu studni wodociągowych posiadamy drugą sprężarkę powietrza IngersollRand21/215 która po sparowaniu ze sprężarką GHH na wiertnicy Reichdrill pozwala na odwierty przy ogromnych ilościach wody i dużych średnicach.

ingersoll
 

Narzędzia wiertnicze:

 

Młotki-Mincon

 

mincon
Do wykonywania otworów metodą udarową używamy tylko renomowanych narzędzi zachodnich producentów.

symmetrix
 

 

 

 

 

Robit Symmetrix

 

Dysponujemy systemem ciągnięcia rur osłonowych Robit Symmetrix na młotki 6” oraz 8”. Jest to niezawodny system którym potrafimy rurować jedną średnicą rur nawet do 100m, co prowadzi do poważnych oszczędności wykonania otworu.

Pompy głębinowe
Posiadamy szereg pomp głębinowych dla pompowań próbnych. Dysponujemy pompami od 2m3/h do 100m3/h. Przeprowadzamy pompowania zespołowe dla wielu ujęć wody celem zatwierdzenia dokumentacji hydrologiczno-zasobowej.

Wyciągarka pomp głębinowych
Jesteśmy wyposażeni w wyciągarkę pomp głębinowych. Wyciągnięcie ręczne pompy wraz z przewodem ze 100m to nie lada wyczyn. Przy użyciu tego typy wyciągarki głębokie studnie nie stanowią problemu.

Dane techniczne:
Podnoszenie: do 150m
Średnica przewodu: od 25 do 50mm
Udźwig: 500 kg

wyciagarka 

Hydrauliczny dźwig samochodowy

Posiadamy mobilny dźwig Palfinger z serii HiPerformance charakteryzujący się znacznym 11 metrowym zasięgiem ramienia. Serwis pomp 6 cali i większych to dla nas bezproblemowe zadanie. Samochód MAN TGL jest wyposażony w mobilny warsztat, pozwalający na usunięcie usterek pomp na miejscu. Sterowanie radiowe gwarantuje dokładność i precyzje prac, a wciągarka hydrauliczna z bębnem do 150m liny jest niezbędnym narzędziem przy pracach montażowych.

Dane techniczne:

Zasięg: 3.5m-11.1m
Udźwig: 3100kg-400kg
Wciągarka hydrauliczna: 120m liny

Koparki

Posiadamy dwie minikoparki JCB pozwalające doprowadzić rurociąg w najciaśniejsze zakamarki inwestycji. Najmniejsza JCB8008CTS dzięki zwężaniu podwozia mieści się w drzwiach/furtce. Z kolei JCB8018CTS to szybka koparka na głębsze wykopy