Dysponujemy kombajnem wiertniczym ReichDrill T-650W o ogromnych możliwościach. Jest to jedna z najlepszych i najmocniejszych maszyn na świecie. Zaawansowany napęd hydrauliczny, ogromna siła, żerdzie wiertnicze o długości 6,1m oraz śrubowa sprężarka powietrza 24m3/m 24bar pozwalają na szybkie i dokładne działania.
T-650-Wreichdrill

Dla zabezpieczenia się przy wykonywaniu studni wodociągowych posiadamy drugą sprężarkę powietrza IngersollRand21/215 która po sparowaniu ze sprężarką GHH na wiertnicy Reichdrill pozwala na odwierty przy ogromnych ilościach wody i dużych średnicach.

ingersoll
 

Narzędzia wiertnicze:

 

Młotki-Mincon

 

mincon
Do wykonywania otworów metodą udarową używamy tylko renomowanych narzędzi zachodnich producentów.

symmetrix
 

 

 

 

 

Robit Symmetrix

 

Dysponujemy systemem ciągnięcia rur osłonowych Robit Symmetrix na młotki 6” oraz 8”. Jest to niezawodny system którym potrafimy rurować jedną średnicą rur nawet do 100m, co prowadzi do poważnych oszczędności wykonania otworu.

Pompy głębinowe
Posiadamy szereg pomp głębinowych dla pompowań próbnych. Dysponujemy pompami od 2m3/h do 100m3/h. Przeprowadzamy pompowania zespołowe dla wielu ujęć wody celem zatwierdzenia dokumentacji hydrologiczno-zasobowej.

Wyciągarka pomp głębinowych
Jesteśmy wyposażeni w wyciągarkę pomp głębinowych. Wyciągnięcie ręczne pompy wraz z przewodem ze 100m to nie lada wyczyn. Przy użyciu tego typy wyciągarki głębokie studnie nie stanowią problemu.

Dane techniczne:
Podnoszenie: do 150m
Średnica przewodu: od 25 do 50mm
Udźwig: 500 kg

wyciagarka