Czysta woda to jedno z ważniejszych dóbr, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niestety woda czerpana z sieci wodociągowych dość często okazuje się nie być dobrej jakości.

Twarda, z osadem, niejednokrotnie nienadająca się do picia wprost z kranu. A jej cena nie jest najniższa. Czy jest jakaś alternatywa, aby zapewnić sobie dobrej jakości wodę? Rozwiązanie jest proste – budowa studni głębinowej. To rozwiązanie coraz częściej wybierane przez wielu inwestorów. Warto jednak jej budowę powierzyć zaufanej firmie z doświadczeniem.

Jaka głębokość studni głębinowej?

Budowa studni głębinowej jest skomplikowanym procesem. Nie ma jednoznacznego schematu jej wykonania. Nie w każdym przypadku jej głębokość będzie wynosiła 8 czy 10 metrów. Nieprawdą jest, że im głębiej występuje woda tym jest ona czystsza. Często głębsze wody są zanieczyszczone żelazem.
Głębokość studni uzależniona jest od wielu czynników. W celu ustalenia jej głębokości warto przeprowadzić badania geologiczne.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Najlepszym specjalistą na Śląsku w dziedzinie budowy studni głębinowych jest nasza firma DrillPol. Realizacja zamówionych przez klienta usług zawsze przebiega sprawnie oraz według ustalonego harmonogramu.